06.11.2018

Міжнародна виставка «Енергоефективність. Відновлювальна енергетика 2018»

В рамках XI Міжнародної спеціалізованої виставки «Енергоефективність. Відновлювальна енергетика», 6-8 листопада 2018, в форматі панельної дискусії, секція «Енергоефективність у медичних закладах», що організована німецьким товариством міжнародного товариства GIZ, відбулась презентація досвіду впровадження енергоефективних проектів на прикладі сучасного фельдшерського пункту в с. Боденьки, Київської області, збудованого за проектом ТОВ АРХ-МОЕ.

Особливі переваги: суттєве зменшення експлуатаційних витрат за рахунок застосування технології «пасивна будівля», сучасний архітектурний і інтер’єрний дизайн. 

13.06.2018

КООРДИНАЦІЙНА ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРОМ ГОРГАНОМ

13 червня 2018 року відбулась координаційна зустріч з головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Горганом.

Присутні обговорили питання проектування і будівництва амбулаторій ПМД (первинної медико-санітарної допомоги) в Київській області найближчим часом.

Також, Олександр Горган висловив свою вдячність директору АРХ-МОЕ Жан-Лу Салану і президенту АЕЕ Оксані Ремінській-Перрін за співпрацю в рамках реалізації реформи первинної медицини.

15.05.2018

ВІДКРИТТЯ ФЕЛЬДШЕРСЬКОГО ПУНКТУ В С.БОДЕНЬКИ, ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ, КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА УЧАСТЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ І ПОСЛА ФРАНЦІЇ

Відповідно до програми реформування медицини на селі, 15 травня 2018 року в с. Боденьки, Вишгородського району, Київської області було відкрито фельдшерський пункт за участю Президента України і Посла Франції:

http://www.president.gov.ua/news/v-ukrayini-startuvala-velika-prezidentska-programa-iz-reform-47446

Згідно технічного завдання на проектування будівля запроектована із застосуванням стандарту «пасивний будинок», що дозволяє вирішувати питання скорочення витрат на енергоспоживання, застосування альтернативних видів енергозабезпечення. Водночас, автономний характер об`єкту фельдшерського пункту виключає його залежність від прокладання коштовних інженерних мереж та наявності вільного енергетичного ресурсу.

01.11.2017

ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ НОВОГО ОФІСУ АРХ-М.О.Е. ТА АЕЕ

5 жовтня 2017 року відбулося офіційне відкриття спільного офісу українсько-французькою агенції APX-M.O.E. та  Асоціації з енергоефективності та енергозбереження/ AEE - двох організацій, які ставлять собі за мету підвищення та впровадження стандартів енергоефективності в Україні.

Господарі свята ‒ керівник APX-M.O.E. Жан-Лу Салан і архітектор Володимир Глухоманюк та президент АЕЕ Оксана Ремінська-Перрін, приймали вітання від почесних гостей: голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, представників посольства Франції в Україні на чолі з пані послом Ізабель Дюмон, начальника відділу енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Мінрегіонбуду Романа Радченко та багатьох інших.

Присутні на заході партнери, друзі, колеги бажали плідної співпраці, цікавих проектів, задоволення від процесу роботи та натхнення. 

Більше новин