до проектів
архітектурне проектування

ФРАНЦУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ АННИ КИЇВСЬКОЇ

до проектів
архітектурне проектування

ФРАНЦУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ АННИ КИЇВСЬКОЇ

місцезнаходження
Київ

напрям
архітектурне проектування

загальна площа
8 507 м2

Рік
2015

На сьогодні Ліцей ім. Анни Київської, що був створений в 1994 р., є єдиним французьким шкільним закладом в Україні, який функціонує за угодою з Міністерством національної освіти Франції, що уможливлює відрядження до Ліцею французьких вчителів. Ліцей входить до світової мережі Агентства з питань французької освіти за кордоном AEFE, яка об’єднує близько 500 закладів в 137 країнах світу.

Архітектурним бюро завершено перед проектні пропозиції по будівництву в Києві, по вул. Героїв Сталінграду, 10 Б, нового освітнього комплексу під дахом якого розмістяться діти різного віку і різних освітніх програм: дитячий садочок, гімназія, ліцей. Композиція окремо розташованих будівель відповідає рівням освіти та є єдиним комплексом споруд, що функціонально поєднані внутрішньо майданчиковою територією з елегантно обіграним ландшафтом. Багаторівневі сполучення та зелені зони покрівель, стильні фасади корпусів, інтер’єрні рішення з використанням національних тем в декорі – все, що є ознаками сучасної архітектури, було запропоновано в роботі французьких архітекторів.

Матеріали надані колегами французького архітектурного агентства ARC-MOE, що є керуючою компанією українського філіалу АРХ-МОЕ. Виконавцями проекту та його реалізації є фахівці агентства ARC-MOE (Франція).