до проектів
архітектурне проектування

ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС LE FERNEY

до проектів
архітектурне проектування

ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС LE FERNEY

місцезнаходження
Аньєр-сюр-Сен, Франція

напрям
архітектурне проектування

загальна площа
2 900 м2

Рік
2018

Завершено проект 6-ти поверхового житлового комплексу, що складається з двох будівель, фасади яких виходять на різні сторони кварталу. Нове будівництво відповідає правилам RT 2012 (де максимальний показник енергоспоживання - 40-45 кВт * год * м2 / рік, для опалення, вентиляції, кондиціонування повітря, виробництва побутової гарячої води і освітлення). На першому рівні комплексу розміщені комерційні приміщення. На верхніх поверхах - житлові квартири 39 + 6 відповідно (10 з яких мають статус соціального житла).

Основний обсяг будівлі композиційно вписаний в максимально дозволений генпланом розмір. Фасади будівлі дещо відрізняються і відповідають стилістиці і масштабу вуличної забудови Бульвару Вольтера і вулиці Меніль. Розташування терас на верхніх поверхах враховує орієнтація по сторонах світу. Фасади будівлі структуровані декоративними вставками з акцентом на ніші теплого кольору. Для облицювання фасадів застосована цегла типу «bio`bric» (коефіцієнт теплопровідності від 0,75 м². К / Вт до 1,50 м². К / Вт) - природний матеріал, який відповідає тепловим вимогам RT 2012.

Автори архітектурного проекту Brenac & Gonzalez & Associés (Франція).

Матеріали надані колегами французького архітектурного агентства ARC-MOE, що є керуючою компанією українського філіалу АРХ-МОЕ. Виконавцями проекту та його реалізації є фахівці агентства ARC-MOE (Франція).