до проектів
архітектурне проектування

ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС REVER

до проектів
архітектурне проектування

ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС REVER

місцезнаходження
Франція

напрям
архітектурне проектування

загальна площа
2 705 м2

Рік
2018

Проект виконано з урахуванням масштабу спів розмірного людині, завдяки будівлям не більше чотирьох поверхів. Композиція об’ємів зберігає основні проходи і види існуючого пейзажу. Використання рослинного різноманіття в організації штучного ландшафту елегантно доповнює сучасну архітектуру.

Проект розроблений на базі двох будівель, які об’єднують 48 житлових квартир, з двома сходовими та ліфтовими клітинами. Всі квартири мають відкриті виходи в сад, лоджії, тераси або балкони, а також, у більшості - подвійну орієнтацію за сторонами світу.

Проект ландша.фту було задумано як променад з вулиць через холи будівель до внутрішнього двору житлового комплексу, який є справжнім зеленим острівцем в міському контексті. Для реалізації штучного рельєфу, основних напрямків використані різні ландшафтні елементи: система водойм, пішохідні містки, дерев’яне мощення стежин. Асортиментна відомість рослин, що використані для організації рельєфу, включає рослини, що максимально адаптовані до місця свого розташування та відібрані поміж рослин місцевого регіону, щоб підкреслити пори року своїм цвітінням.

Особливу увагу архітектори звернули на експлуатований дах, що є місцем відпочинку та знаходиться в прямому доступі для всіх мешканців комплексу.

Матеріали надані колегами французького архітектурного агентства ARC-MOE, що є керуючою компанією українського філіалу АРХ-МОЕ. Виконавцями проекту та його реалізації є фахівці агентства ARC-MOE (Франція).